Macaulay Culkin oświadczył się Brendzie Song

W życiu pary aktorów ostatnio dużo się dzieje. Zaledwie kilka miesięcy temu zostali rodzicami, teraz natomiast, jak wynika z doniesień amerykańskich mediów, odtwórca roli Kevina McCallistera postanowił wręczyć ukochanej pierścionek zaręczynowy.

Macaulay Culkin i Brenda Song
Macaulay Culkin oświadczył się Brendzie Song. Foto Instagram @accesshollywood

Macaulay Culkin i Brenda Song to para aktorów, którą poza tym samym zawodem łączy także wspólny synek i niewątpliwie wielkie uczucie. Właśnie dlatego zakochani postanowili uczynić pierwszy krok ku formalizacji związku. Gwiazdor znany głównie z roli Kevina McCallistera postanowił oświadczyć się matce swojego dziecka.

Macaulay Culkin i Brenda Song zaręczyli się

Aktorska para zazwyczaj stroni od dzielenia się życiem prywatnym z mediami i bardzo chroni swojej prywatności. Mimo to, a może nawet tym bardziej dlatego, Culkin i Song wciąż budzą ciekawość, a paparazzi nie dają im spokoju. Fotoreporterzy nie przeoczyli także Brendy w Beverly Hills, gdzie pokazała się z pierścionkiem na palcu. Od razu pojawiły się doniesienia o zaręczynach. Na potwierdzenie tego faktu przez samych zainteresowanych pewnie przyjdzie nam trochę poczekać, niemniej bliska osoba z otoczenia pary donosi, iż faktycznie Macaulay oświadczył się ukochanej.

– Zaręczyny są dla nich naturalnym kolejnym krokiem. Są podekscytowani wspólną przyszłością – powiedział informator magazynu „People”.

Culkin i Song nie spieszyli się z zaręczynami. Aktor podarował Brendzie pierścionek dopiero dziewięć po narodzinach ich synkaDakoty. Przy okazji warto dodać, że chłopiec otrzymał imię na cześć zmarłej siostry Macaulaya, która w 2008 roku została potrącona przez samochód na oczach brata.

Miłość na planie filmowym

Macaulay Culkin i Brenda Song poznali się w 2017 roku, w trakcie kręcenia filmu „Changeland”. W tamtym czasie odtwórca kultowej roli Kevina samego w domu otrzymywał raczej mało propozycji zawodowych ze względu na krążące doniesienia o jego uzależnieniu od narkotyków. Tymczasem Brenda, znana najbardziej z kreacji London Tipton w disneyowskim „Nie ma to jak hotel” i „Nie ma to jak statek”, przeżywała właśnie kolejny rozkwit kariery.
Para szybko zaczęła się spotykać, ale szczegóły relacji trzymała w sekrecie. O ciąży Song media również dowiedziały się bardzo późno. Teraz jednak paparazzi dość szybko wychwycili fakt, że Macaulay oświadczył się partnerce.
Należy wspomnieć, że ślub z Brendą nie będzie pierwszym na koncie aktora. Mężczyzna był już żonaty. W 1998 roku poślubił Rachel Miner, również aktorkę. Związek przetrwał cztery lata.