Majka Jeżowska została babcią

Piosenkarka ogłosiła, że na świecie pojawiła się jej wnuczka. Z fanami podzieliła się też zdjęciem maleństwa.

Majka Jeżowska została babcią
Majka Jeżowska została babcią. Foto Instagram @majka_jezowska_

O tym, że jej syn spodziewa się swojego pierwszego dziecka, Majka Jeżowska poinformowała w sierpniu. Od tego czasu w rodzinie nieustannie trwały przygotowania w oczekiwaniu na najmłodszego członka, który miał do niej niebawem dołączyć. Sama wokalistka zdradziła, że nie może się już doczekać przyjścia na świat wnuczki. Wyznała nawet portalowi Plejada, że może stworzy dla niej piosenkę, podobną do „A ja wolę moją mamę” – utworu napisanego dla syna artystki, gdy ten był jeszcze małym chłopcem. Teraz czekanie dobiegło końca! Na świat przyszła pierwsza córka Wojciecha Jeżowskiego, a Majka Jeżowska została babcią.

Majka Jeżowska została babcią

Szczęśliwą nowinę piosenkarka ogłosiła za pośrednictwem Instagrama. Na profilu artystki pojawił się post ze zdjęciem świeżo upieczonego ojca, trzymającego w ramionach nowonarodzoną córeczkę. Jak zdradziła Majka Jeżowska, jej wnuczce nadano imię Róża. Dziecko przyszło na świat 10 stycznia.

Początek tygodnia i początek nowego życia ! O 6:15 zostałam babcią !Już oficjalnie , skoro rodzice umieszczają posty to babcia też ! Moja wnuczka Róża nie spieszyła się zbytnio na spotkanie z tym światem , ale wszystko się udało – podpisała post rozemocjonowana młoda babcia.

Wokalistka napisała również, że nie może się już doczekać spotkania z Różyczką.

Syn i synowa Majki Jeżowskiej

Szczęśliwi młodzi rodzice to Wojciech Jeżowski i Zofia Kula-Jeżowska. Para pobrała się w sierpniu 2020 roku. Ceremonia odbyła się zgodnie z obostrzeniami koronawirusowymi, a na weselu obecni byli jedynie najbliżsi państwa młodych.