Małgorzata Kożuchowska w szczytnym celu

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek postanowiła pomóc potrzebującym. Na czym polega zorganizowana przez nią akcja charytatywna?

Małgorzata Kożuchowska w szczytnym celu. Foto Instagram @malgorzatakozuchowska_

Wiele gwiazd show-biznesu przyłączyło się do zbiórek charytatywnych organizowanych na rzecz pomocy służbie zdrowia w dobie koronawirusa. Podejmowane są akcje charytatywne różnego rodzaju – od tygodnia na portalach społecznościowych artyści koncertują na żywo, czytają bajki dla dzieci oraz… wyprzedają swoje ubrania, tak jak zrobiła to w ostatnim czasie Julia Wieniawa. Do jednej z takich akcji dołączyła Małgorzata Kożuchowska.

Na Instagramie ogłosiła, że za pomocą specjalnej aplikacji przeprowadzi wyprzedaż swojej szafy, a cały dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Co ciekawe, pieniądze trafią na cele inne niż problemy związane z rozszerzającą się pandemią. Aktorka przekaże pieniądze na leczenie Frania Marcinkowskiego, cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni, ponieważ, jak pisze, w tym trudnym czasie nie należy „zapominać o dzieciach, które borykają się z innymi schorzeniami i nieustannie zbierają środki na leczenie”. Małgorzata Kożuchowska jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych kobiet w Polsce, co z pewnością przyczyni się do zebrania jak największej kwoty w szczytnym celu.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Może zdarzyć się tak, że gdy zajrzymy do szafy i zrobimy w niej gruntowne porządki okaże się, że znajdziemy tam rzeczy, o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia Wielu z nas często gromadzi rzeczy, bo myślimy, że „jeszcze kiedyś się przydadzą”… a potem okazuje się, że te „niezbędniki” nienoszone leżą w szafie od dwóch lat Ja też znalazłam kilka takich ubrań i uznałam, że warto dać im drugie (albo czasem i pierwsze) życie i wystawiłam je na sprzedaż w @less_app Najważniejsze jest jednak to, że cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony dla Frania Marcinkowskiego, który bardzo potrzebuje pomocy w walce z rdzeniowym zanikiem mięśni. Pamiętajmy, by w tym trudnym dla nas wszystkich czasie nie zapominać o dzieciach, które borykają się z innymi schorzeniami i nieustannie zbierają środki na leczenie.❤❤ #zostańwdomu #stayhome #less #less_app #positivevibesonly #wiosenneporządki #home #clothes #lessismore #beresponsible

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Wpis znaleziono dzięki:

- Małgorzata Kożuchowska

- Akcja charytatywna

- Wyprzedaż szafy