Małgorzata Rozenek wygrała proces z Kubą Wojewódzkim!

Małgorzata i Radosław Majdanowie dali się poznać widzom jako sympatyczna para w "Azja Express". Co innego Renata Kaczoruk, na którą po udziale w programie spadła fala hejtu.

Instagram
Instagram

Małgorzata Rozenek wraz z mężem po udziale w „Azja Express” skrytykowali Renatę Kaczoruk, partnerkę Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz, w obronie swojej ukochanej, powiedział kilka nieprzyjemnych słów o Rozenek. Jak orzekł sąd, stanowczo przesadził!
Małgorzata Rozenek zarzuciła Renacie Kaczoruk, że jej gra w „Azja Express” była nieczysta. Kuba Wojewódzki, w wywiadzie dla Playboya, tak opisał Rozenek:

„Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp…, na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę. I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu jaki zamontowała w samochodzie Radka, żeby sobie posłuchać jak ją romantycznie zdradza. I on mi chce mówić o elegancji. Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego.”

Rozenek uznała, że powyższe słowa naruszają jej dobra osobiste i postanowiła wytoczyć mu proces. Zgodnie z wyrokiem sądu, Kuba Wojewódzki musi przekazać 30 tysięcy na rzecz fundacji TVN „Nie jesteś sam” i zamieścić przeprosiny pod adresem Małgorzaty Rozenek na stronie internetowej Playboya.

Mimo że wyrok jest prawomocny i zapadł w marcu, dziennikarz do tej pory go nie wykonał.