Małgorzata Rozenek zdradziła co lubi najbardziej w Radku Majdanie!

Radosław Majdan nie wyklucza, że kiedyś skróci włosy. Małgorzata Rozenek nie ma nic przeciwko temu, swego narzeczonego lubi bowiem w każdym wydaniu, zwłaszcza nago. Oboje twierdzą, że chętnie doradzają sobie wzajemnie w kwestii doboru strojów i stylizacji. Zwłaszcza Radosław Majdan pyta narzeczoną o zdanie w tej kwestii.

Małgorzata Rozenek i Rdosław Majdan. GA
Małgorzata Rozenek i Rdosław Majdan. GA

Metamorfoza

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu Radosław Majdan znany był z częstych modowych wpadek. Od czasu, gdy związał się z Małgorzatą Rozenek, przeszedł jednak prawdziwą metamorfozę – obecnie, zwłaszcza na wieczorne wyjścia, stawia na klasyczną elegancję w nonszalanckim włoskim stylu. Piłkarz nie ukrywa, że sposób ubierania zmienił pod wpływem narzeczonej.

– Kiedyś nie miałem żadnej marynarki. Od momentu, kiedy zaczęliśmy się spotykać, kupiłem sobie kilkanaście garniturów – mówi Radosław Majdan agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Trafne wybory

Były reprezentant Polski przyznaje także, że często radzi się narzeczonej w kwestii wyboru odpowiedniego stroju. Wybiera stylizację i pyta Małgorzatę Rozenek o zdanie. Prezenterka twierdzi, że jego wybory są zawsze trafne.

– Na pewno liczę się z jej zdaniem, bo jak powie, że coś jest nie tak, to wtedy może być jakaś zmiana – mówi Radosław Majdan.

– My sobie pomagamy absolutnie we wszystkim, w tym również – dodaje Małgorzata Rozenek.

Radosław Majdan nie wyklucza także zmiany fryzury. Od lat nosi długie włosy, które naturalnie się kręcą. Fryzurę tę ostro skrytykowała m.in. Dorota Wróblewska – stylistka poradziła piłkarzowi, by zrobił porządek na głowie. Majdan nie wyklucza, że zetnie włosy, a Małgorzata Rozenek nie ma nic przeciwko temu.

– Ja Radosława lubię w każdym wydaniu, więc nie ma znaczenia, czy on będzie miał długie czy krótkie włosy, a i tak najlepiej wygląda nago – mówi Małgorzata Rozenek.

Zmiana stylu

Zdaniem niektórych mediów także gwiazda TVN zmieniła styl ubierania w ostatnim czasie. Krótkie spódniczki i wydekoltowane bluzki zmieniła na stonowane, klasyczne kreacje. Niewykluczone, że zmiana wizerunku łączy się z nową rolą Małgorzaty Rozenek jako prowadzącej program „Projekt Lady”.

– To jest trochę tak, że w pewnym momencie media zaczęły dopisywać historię do naszego stylu, który tak naprawdę się nie zmienił – mówi Małgorzata Rozenek.

– Więcej osób bardziej go komentuje, wnikając w szczegóły i podkreślając to, co jest po prostu bardziej nośną plotką – uważa Radosław Majdan.http://