Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczyli się (po raz drugi)

Jak się okazuje, do dwóch razy sztuka, przynajmniej w miłości. Aktor ponownie oświadczył się matce swojego dziecka. Czy tym razem uda im się stanąć na ślubnym kobiercu?

Marcela Leszczak i Misiek Koterski
Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczyli się (po raz drugi). Foto Instagram @misiekkoterski

Co to był za rok dla gwiazdorskiej pary! Marcela Leszczak i Misiek Koterski rozstali się na początku 2021, tylko by ostatecznie do siebie wrócić. Zresztą nie był to pierwszy taki epizod w historii ich związku, bo ta dwójka zrywała ze sobą już kilka razy. Wydaje się jednak, że zakochani zawsze do siebie wracają. Żeby scementować odzyskany związek, celebryci zdecydowali się na podjęcie kolejnego kroku. Jak się okazało, Koterski oświadczył się ukochanej, a Leszczak powiedziała „tak”!

Zaręczyny 2.0

Co ciekawe, nie są to pierwsze zaręczyny pary. Leszczak i Koterski poznali się na przełomie 2016 i 2017. Już po kilku miesiącach ogłosili, że spodziewają się syna, Fryderyka. Aktor szybko postanowił też paść na jedno kolano. Pierwsze zaręczyny były nie byle jakie, bo odbyły się podczas odcinka programu Top Model, w którego trzeciej edycji brała udział Leszczak. Niestety, do ślubu jednak nie doszło.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczyli się

Radosną nowinę zakochani ogłosili na Instagramie. Modelka umieściła na portalu zdjęcie z nowym pierścionkiem zaręczynowym. Swój post wymownie podpisała:

– Ktoś powiedział, że dwa razy nie można? 1.01.2022.

Sądząc po zdradzonej przez celebrytkę dacie, aktor najprawdopodobniej oświadczył się Leszczak podczas ich rodzinnych wakacji w Dubaju. Para spędziła razem z synem urodziny Koterskiego i Sylwestra w Emiratach Arabskich.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski
Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczyli się (po raz drugi). Foto Instagram @marcelamargerita

Podzielone reakcje

Wiadomość podzieliła fanów tej dwójki. Wiele osób przyklasnęło ich ponownym zaręczynom. Niedługo trzeba było również czekać na lawinę gratulacji i życzeń. Niektórzy jednak nie wierzą, iż miłość pary przetrwa próbę czasu. Przypominają również o niedawnym związku aktora z koleżanką z planu filmu „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”, Dagmarą Bryzek. Zakochani jednak nie przejmują się tymi głosami.