Meghan i Harry pożegnali się z tytułami królewskimi

Para opublikowala ostatni wpis na Instagramie jako książęta Sussex. W którym podziękowali swoim fanom i pożegnali się z nimi. „Byliście świetni!”

Meghan i Harry pożegnali się z tytułami królewskimi. Foto Instagram @sussexroyal

Od 1 kwietnia książę Harry i Meghan Markle przestają pełnić funkcję starszych członków rodziny królewskiej. Choć o swojej rezygnacji poinformowali wszystkich jeszcze na początku stycznia. Przed formalnym wycofaniem się z rodziny królewskiej para postanowiła pożegnać się z fanami na Instagramie, gdzie obserwowało ich ponad 11 mln użytkowników.

“Wszyscy czujemy, że świat w tym momencie wydaje się być nadzwyczaj delikatny, ale jesteśmy przekonani, że każdy człowiek ma potencjał i szansę, aby coś zmienić. Na całym świecie widzimy – w naszych rodzinach, społecznościach i wśród tych na froncie [walki z koronawirusem]– że możemy podnosić się wzajemnie na duchu (…)” – napisali.

Harry i Meghan podziękowali jednocześnie swoim fanom za „wsparcie, inspirację i wspólną determinację do czynienia dobra w świecie”. Zapowiedzieli też, że szukają nowych sposobów na wykonywanie swoich obowiązków i kontynuowanie dotychczasowej pracy charytatywnej.

https://www.instagram.com/p/B-XTsETJsU0/