Mick Jagger zostanie ojcem, to już które jego dziecko?

72-letni Mick Jagger zostanie ojcem, jak widać jego sprawność fizyczna jest doskonała.

mick jagger będzie ojcem
Mick Jagger. GA

Wokalista zespołu The Rolling Stones Mick Jagger od jakiegoś czasu spotyka się z młodszą o 43 lata Melanie Hamrick. Zatem nic dziwnego, ze młoda partnerka chce zawiązać rodzinę z tym wyjątkowym mężczyzną.Dla Micka jest to już ósme dziecko. Różnica wieku między dziećmi jest większa, aniżeli między partnerami.

Najstarsza córka urodziła się w 1970 roku z trwającego bardzo krótko związku z Marshą Hunt. W maju 1971 wziął ślub z Biancą Pérez Mora Macias, nikaraguańską modelką. Po pięciu miesiącach urodziła się kolejna córka Jade.

Po 9 latach związek zakończył się rozwodem przez teksańską modelkę Jerry Hall. Jednak w 1984 roku urodziła im się córka Elizabeth, a w 1985 – syn James. W 1990 przypieczętowali związek ślubem na Bali. Następnie jeszcze urodziła się Georgia i Gabriela.

Po kilkunastu latach znów Mick Jagger poczuł wiatr we włosach i po romansie z  modelką Lucianą Morad znów został ojcem. To był 1999 rok.

mick 3
Mick Jagger z Melanie Hamrick. Instagram
mick 4
Mick Jagger z Melanie Hamrick. Instagram

Ciekawe jaka liczba, jest jego ulubioną i czy aby znajduje się w pierwszej dziesiątce. Majątek artysty na koniec XX -lecia wyceniono na 230 mln dolarów. Zatem i spadkobierców może być wielu!

Mick Jagger & Olivia Wilde at arrivals for VINYL Premiere on HBO, Ziegfeld Theatre, New York, NY January 15, 2016.