Misiek Koterski szczerze o swoich uzależnieniach

Misiek Koterski opowiedział o swojej drodze do trzeźwości oraz ludziach, którzy pomogli mu w pokonaniu nałogów.

Misiek Koterski szczerze o swoich uzależnieniach. Foto Instagram @misiekkoterski

Misiek Koterski obchodzi w grudniu urodziny, jednak miesiąc ten jest dla niego ważny również z innego powodu. To właśnie w grudniu aktor zrezygnował z używek i, jak sam przyznaje, narodził się na nowo. W tym roku minęło 6 lat odkąd odstawił alkohol oraz środki zmieniające świadomość:

Z ręka na sercu mogę wam powiedzieć ze to było najlepsze 6 lat w moim życiu pod każdym względem ,Zarówno duchowym, prywatnym jak i zawodowym. Cuda sie zdarzają. Dziękuje Bogu że w końcu po tylu latach ciężkiego uzależnienia wyrwałem sie ze szponów nałogu ( Diabła w czystej postaci) Polubiłem siebie a nawet czasami pokochałem dzięki czemu mogłem polubić i pokochać innych.

Koterski w obszernym wpisie podziękował również swoim bliskim za wsparcie oraz twórcom filmowym za zaufanie:

Dziękuje Bogu za ludzi których postawiłeś na mojej drodze, przede wszystkim @marcelamargerita która mimo mojej przeszłości i czarnej legendy krążącej wkoło mojej osoby zdecydowała się urodzić najwspanialsza istotę na świecie Frylki ❤️ – dzięki którym skosztowalem miłości w najczystszej postaci. Dziękuje moim rodzicom i prawdziwym przyjaciołom na których mogłem liczyć podczas największej burzy i ktorzy przytrzymali mnie w chwilach zwątpienia kiedy zsuwałem sie w dół.