Muza Patryka Vegi w programie „Najgorszy Kucharz”

Ruszył długo wyczekiwany program TVP2 - "Najgorszy kucharz"! W pierwszym odcinku prowadzący wyłonili finałową 16-kę, która przez 10 tygodni będzie zgłębiać tajniki gotowania. Jedną z uczestniczek jest nowa muza Patryka Vegi - Eliza Gwiazda.

Muza Patryka Vegi w programie Najgorszy Kucharz

„Najgorszy kucharz” to program dla tych, którzy… naprawdę nie potrafią gotować. Tutaj im gorzej, tym lepiej – ale tylko do czasu. Najgorsi kucharze, zgłoszeni przez zniecierpliwionych mężów, żony, partnerów życiowych czy wiecznie głodne dzieci, przez dziesięć tygodni, pod okiem dwóch profesjonalnych kucharzy, będą zgłębiali tajniki gotowania, a najlepszy z nich zdobędzie wysoką nagrodę pieniężną – aż 100 tysięcy złotych!

Jedną z uczestniczek jest aktorka Eliza Gwiazda. Jak bawiła się podczas nagrań?
– Nadszedł czas abym z laika kulinarnego stała się asem w kuchni. Bardzo lubię jeść, poznawać nowe smaki i chciałabym nauczyć się jak najwięcej z programie. Będę pilną uczennicą! Jedzenie jest częścią naszego życia. Bardzo dużo od niego zależy, w końcu jesteśmy tym co jemy. Program pokaże nam, że w każdym z nas jest potencjał kulinarny, a gotowanie to wieka przygoda. Dodatkowo na kogoś czekać będzie nagroda finansowa! – zdradziła.

Program można oglądać w każdy czwartek o 20:35 oraz w soboty o 15:50 na kanale TVP2.

Wpis znaleziono dzięki:

- Eliza Gwiazda

- "Najgorszy kucharz"

- TVP2