Na czym polega #gesslerchallenge?

Magda Gessler jest jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Znana z ogromnego dystansu do siebie po raz kolejny zaskakuje!

Na czym polega #gesslerchallenge. Foto instagram magdagessler_official

Magda Gessler zyskała popularność dzięki programowi „Kuchenne rewolucje”. Widzowie pokochali telewizyjny format oraz charyzmę prowadzącej, a jej teksty stały się niemal kultowe.
Restauratorka aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu dzieli się swoim życiem, pokazuje spotkania i wyjazdy, a także rozmawia z fanami. W sieci jest znana jako osoba z poczuciem humoru, pełna dystansu do siebie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Ostatnio w internecie pojawił się filmik, na którym rodzina Gesslerów tańczy w rytm piosenki West Coast Poplock. W reakcji na zachwyt internautów Magda Gessler zachęciła wszystkich do odtwarzania swoich ruchów, tym samym rozpoczynając #gesslerchallenge. Już następnego dnia zaczęły pojawiać się odpowiedzi na wezwanie gwiazdy zarówno, od fanów jak i redakcji portali internetowych. Obecnie jest ich już około 100, a liczba ta na pewno będzie jeszcze rosła.

Wpis znaleziono dzięki:

- #gesslerchallenge

- Magda Gessler

- Magda Gessler tańczy z rodziną