Natalia Siwiec i Natalia Szroeder zagrają w filmie!

Gwiazdy wystąpią obok sław polskiego kina. Premiera projektu z ich udziałem zaplanowana jest na 3 stycznia 2020 roku.

Natalia Siwiec i Natalia Szroeder zagrają w filmie! Foto. Facebook Maciej Kawulski

Niedawno zakończono zdjęcia do filmu reżyserii Macieja Kawulskiego – „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Produkcja projektu zapowiada się bardzo ciekawie, ze względu na historię opartą na faktach oraz wyjątkową obsadę, składająca się ze śmietanki polskich aktorów. Główną rolę zagra Marcin Kowalczyk, który o swoim występie mówi:

,,Opowiadamy historię jednego z najbardziej wpływowych polskich bandytów, rozgrywającą się na przełomie wieków. To epicka ballada gangsterska, ukazująca złote a także trudne czasy dla polskiego półświatka. Razem z tytułowym bohaterem przenosimy się do lat 70′ 80′ i 90′ na wczesnych dwutysięcznych kończąc. Z dystansem i autoironią komentuje swoje oraz rodzimego podwórka wzloty i upadki. W świecie gdzie prawdą jest to co jesteśmy w stanie uznać za prawdę, o miłość i przyjaźń trzeba walczyć do ostatniej kropli krwi. Ze względu na specyfikę wykonywanego rzemiosła pierwowzór pozostaje anonimowy”

W pozostałych rolach zobaczymy m.in.: Tomasza Włosoka, Józefa Pawłowskiego, Jana Frycza, Piotra Roguckiego, Janusza Chabiora oraz Adama Woronowicza. Ponadto, co może być zaskoczeniem, w obsadzie znajdziemy również nazwiska Natalii Siwiec oraz Natalii Szroeder. Dla Szroeder występ będzie debiutem, natomiast Siwiec wystąpiła już w filmach: ,,To nie koniec świata” oraz ,,Wkręceni 2”.

Jak gwiazdy poradzą sobie w nowych rolach. Czy wybierzecie się na film?

Wpis znaleziono dzięki:

- Natalia Siwiec

- Natalia Szroeder

- "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa''