Olga Kalicka i jej narzeczony rozstali się

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" potwierdziła krążące od jakiegoś czasu pogłoski o zakończeniu związku z ojcem swojego dziecka. Jak się okazuje, drogi tej dwójki rozeszły się już kilka miesięcy temu.

olga kalicka narzeczony
Olga Kalicka i jej narzeczony rozstali się. Foto Instagram @olgakalicka

Olga Kalicka i jej narzeczony poznali się w gimnazjum. Romantycznie związali się ze sobą jednak dopiero w 2018 roku. Wydawało się, że partnerstwo budowane na wieloletniej znajomości to pewny sposób na sukces, dlatego nikogo nie zdziwiły doniesienia o szybkich zaręczynach pary. Zresztą w 2019 pierścionek na palcu Kalickiej nie był jedyną wielką zmianą. Ich rodzina powiększyła się bowiem o synka Aleksego. Zakochani planowali ślub. Przygotowania do ceremonii pokrzyżowała im jednak, tak jak i wielu innym parom, pandemia. Jak się okazuje, ich miłość nie przetrwała niestety tej ciężkiej próby. Aktorka oświadczyła właśnie, że rozstała się z Cezarym Nowakiem.

Olga Kalicka i jej narzeczony rozstali się

Gwiazdę można było niedawno zobaczyć na dużym ekranie w głośnym filmie Dody i Marii Skłodowskiej, „Dziewczyny w Dubaju”. Jednakże na premierze Kalicka pojawiła się bez swojego partnera, co wzbudziło podejrzenia mediów i niepokój fanów. 28-latka postanowiła zakończyć spekulacje. Na jej Instagramie pojawił się wpis, w którym wyjaśnia sytuację.

– To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie – napisała Olga Kalicka. – Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka.

Słowa wsparcia

Aktorka poprosiła fanów o wsparcie i zrozumienie w tej trudnej sytuacji. Dodała też, że na razie nie jest gotowa, by mówić więcej o rozstaniu ze swoim partnerem. Pod postem wielbiciele gwiazdy zostawili słowa otuchy i empatii. Wielu z nich życzyło Kalickiej siły i spokoju w zmierzeniu się z nową rzeczywistością.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)