Ostre słowa Dody w kierunku Edyty Górniak

Te dwie artystki nigdy za sobą nie przepadały. Teraz Doda postanowiła podsumować Edytę Górniak i jej medialne poczynania za kierownicą.

Ostre słowa Dody w kierunku Edyty Górniak. Foto. Instagram dodaqueen

Edyta Górniak robi prawo jazdy pod okiem kamer w programie „My Way”. W 2007r. Dorota Rabczewska również uczyła się jeździć na oczach całej Polski. Program „Jazda z Dodą” okazał się ogromnym hitem! Oglądalność biła rekordy, dlatego stacja zdecydowała się odnowić program  tym razem z Edytą Górniak. Doda nie jest jednak przekonana, czy jej rywalka nadaje się do kultowego programu.

Obejrzałam dwa odcinki i uważam, że Edyta zrobiła ogromny błąd, biorąc udział w tym programie. Nie, że sam program jest zły, ale zrobiła to, czego nie zdołali zrobić za nią jej hejterzy, czyli po prostu totalnie się ośmieszyła – stwierdza stanowczo Doda w rozmowie z „Party”

Doda zdecydowała się też stanąć w obronie byłego męża artystki, który wielokrotnie jest komentowany przez Górniak.

Mnie osobiście najbardziej razi, już jakby nie było tam między nimi, że w każdym, ale to w każdym odcinku jedzie po tym Krupie. Przecież siedzi w tym więzieniu, ma, co dostał, konsekwencje zostały wyciągnięte. Ale żeby w każdym odcinku gadać o tym samym, to już jest naprawdę męczące dla telewidzów. Bardzo musi go nienawidzić – powiedziała.

Ostre słowa Dody w kierunku Edyty Górniak. Foto. Instagram edytagorniak