Paulina Sykut przed wieczornym wyjściem!

Na przygotowania do dużej gali Paulina Sykut poświęca nawet dwie i pół godziny. Kreacje wybiera sama lub zdaje się na pomoc zaprzyjaźnionych projektantów. Jej stylizacje zazwyczaj wzbudzają zachwyt znawców mody, ona sama uważa jednak, że o prawdziwym stylu decyduje nie tylko wygląd, lecz także klasa i inteligencja.

Plejada Top Ten - impreza portalu internetowego polaczona z wreczeniem statuetek, Palac Prymasowski, Warszawa, 2016.05.17;
Paulina Sykut. GA

Paulina Sykut uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd show-biznesu. Prezenterka nie zalicza modowych wpadek, a jej stylizacje, zwłaszcza noszone na czerwonym dywanie, są zawsze trafione i idealnie dopracowane. Gwiazda przyznaje, że na przygotowania do tego typu wieczornych wyjść poświęca dużo czasu.

– Jakieś dwie godziny, dwie i pół czasem. Wszystko zależy od tego, czy muszę się przemieszczać z miejsca na miejsce – mówi Paulina Sykut agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Przy wyborze wieczorowych kreacji prezenterka zazwyczaj kieruje się własnym gustem, często jednak zdaje się na pomoc zaprzyjaźnionych projektantów. Twierdzi, że lubi z nimi współpracować, bo doskonale znają jej styl i wiedzą, jak chciałaby wyglądać.

– Jest kilku takich wspaniałych projektantów, którym chciałabym zresztą podziękować. Jest to marka Just Paul, Laurel, Lidia Kalita i Hector & Karger – wymienia Paulina Sykut.

Styl prezenterki opierający się na klasycznym minimalizmie docenili czytelnicy portalu Plejada. W tegorocznym plebiscycie „Gwiazdy Plejady” Paulina Sykut zwyciężyła w kategorii Gwiazda stylu.

– Piękną definicję gwiazdy stylu podała Bogna Sworowska. Powiedziała, że to nie tylko wygląd, to nie tylko stroje, lecz także to, co sobą reprezentujemy, to klasa, inteligencja i mądrość – mówi Paulina Sykut.

Gwiazda telewizji Polsat całkowicie zgadza się z taką definicją stylowej kobiety.

– Uważam, że bycie pięknym, bycie stylowym to zdecydowanie coś więcej niż tylko strój. Nawet powiedziałam, występując, że jestem bardzo szczęśliwa, bez tego, jak się czuję, pewnie nie byłabym tą gwiazdą stylu – podkreśliła Paulina Sykut.