5 miejsc na intensywne doznania!

6 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Pocałunków! Świętujmy!

5 miejsc na intensywne doznania! Jak świętować światowy dzień pocałunków!
5 miejsc na intensywne doznania! Jak świętować światowy dzień pocałunków!

Dzień pocałunków, to idealny moment na wyjście poza łóżkowe zabawy i spróbowanie czegoś zupełnie nowego! Sprawdzamy, w jakich miejscach poszaleć z delikatną nutką dodatkowych emocji!

Pomysł 1. Noc na karimacie

Namiętna noc w namiocie z pewnością przyda się, aby wstać zrelaksowanym następnego dnia. Pamiętajcie tylko, że ściany namiotu zrobione są z cienkiego materiału, więc wszelkie oznaki miłosnych uniesień będą słyszane przez dziką przyrodę lub… sąsiadów. Jeśli nie wybierasz się na wycieczkę, nic straconego! Może postawicie namiot we własnym ogródku?

Pomysł 2. Gwiazdozbiór na łonie… natury

Kto nigdy nie marzył o nocy pod gwiazdami? Romantyczny wypad za miasto może skończyć się romantyczną nocą, spędzoną na polanie lub plaży – niech otuli Was niebo i ciepło ukochanej osoby. Takim szaleństwom sprzyjają właśnie ciepłe noce, nie warto więc odkładać marzeń na później!

Pomysł 3. Cała naprzód!

Nie przez przypadek wielu reżyserów filmowych przedstawia łódkę na środku jeziora jako idealną scenerię na pokazanie pary zakochanych. Może kołyszące jezioro pozwoli odkryć nieznane wcześniej lądy? Jeśli obawiacie się, że Wasza namiętność może wywołać prawdziwy sztorm, lepiej zostańcie blisko brzegu!

Pomysł 4. W sielskim klimacie

Spokój i wiejskie powietrze mogą wzbudzić ochotę na coś zupełnie nowego. Dlaczego nie spróbować intensywnych doznań na pachnącym sianie? Za zmysłowe piórko do sielskiej gry wstępnej może posłużyć źdźbło trawy. Kto powiedział, że początek czerwca to za wcześnie na żniwa… namiętności?

Pomysł 5. Rozkoszna łódź podwodna

Nawet jeżeli wrócimy z pierwszych wakacyjnych podróży, nie musimy rezygnować z lata we własnym domu. Do podwodnych szaleństw w wannie czy pod prysznicem warto użyć aksamitnego żelu intymnego Durex RealFeel, który sprawi, że wszystko pójdzie wyjątkowo romantycznie i… gładko.