Pokaż nam chwilę relaksu i wygraj nagrody!

IMG_6325

Drogie czytelniczki,

Wszystkie kochamy chwile relaksu! Moment, kiedy po kąpieli możemy usiąść w miękkim fotelu z książką i kubkiem herbaty docenia każda z nas! Chcemy pomóc Wam znaleźć czas dla siebie i sprawić, że w Waszym domu znajdzie się Wasze prywatne, małe SPA, a Wy poczujecie się jak na wakacjach!

Do wygrania:

Książka „Cienie w czasie” + Zestaw Cztery Pory Roku: „Spa dla ciała i zmysłów”

 

Książka „Cienie w czasie” Jordi Sierra i Fabra

Rok 1949. Hiszpania nie otrząsnęła się jeszcze z szoku po wojnie domowej. W zrujnowanej Barcelonie żyje się trudno, ale przynajmniej nie brakuje pracy. Carmen Cerón opuszcza więc rodzinną wieś i wraz z trójką nieletnich dzieci wyrusza w podróż do tego miasta, by po czterech latach rozłąki dołączyć do pracujących w mieście męża i najstarszego syna.
Zamachy bombowe, wizyta generała Franco, strajk robotników, Kongres Eucharystyczny, fale emigracji zarobkowej i politycznej – wszystkie te wydarzenia polityczne i przemiany społeczno-obyczajowe są tłem dla pełnej dramatycznych zwrotów akcji sagi obejmującej 20 lat z życia rodziny Ceronów.

Cztery pory roku: Spa dla ciała i zmysłów

  • Krem do rąk i paznokci z olejkiem z bawełny zapewnia błyskawiczne i długotrwałe nawilżenie nawet bardzo suchej skóry. Już po 60 sekundach skóra staje się bardziej miękka i gładka.
  • Nawilżający balsam do ciała 10% Urea – przeznaczony jest do skóry wrażliwej, wymagającej szczególnej pielęgnacji. Zawarte w recepturze składniki aktywne łagodzą podrażnienia, nawilżają oraz chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, dodatkowo wzmacniając płytkę paznokci.

Aby wygrać należy:

  • Zamieścić w komentarzu pod tym artykułem zdjęcie pt. „Chwila relaksu moimi oczami”! Jury nagrodzi najciekawszą propozycję!
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 18.04.2016 i kończymy 25.04.2016r. do godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 25 kwietnia o godzinie 12:00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj >>>

Konkurs wygrywa 🙂

Kamila Kaźmierczyk i jej chwila relaksu
Kamila Kaźmierczyk i jej chwila relaksu