Powstaje spektakl o życiu Beaty Kozidrak. Znamy datę premiery!

Beaty Kozidrak nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich gwiazd. Czy doczekała się właśnie spektaklu o niej samej?

Powstaje spektakl o życiu Beaty Kozidrak. Znamy datę premiery! Foto. Instagram. beatakozidrak

Beata Kozidrak ma na swoim koncie takie hity jak chociażby: „Co mi Panie dasz” czy „Piechotą do lata”. Niezliczona ilość koncertów i ponadczasowe utwory zapewniły jej ugruntowaną pozycję na liście najbardziej cenionych polskich gwiazd. Jej solowy album zatytułowany po prostu „Beata”, pokrył się podwójną platyną. Jest laureatką wielu nagród w tym Złotego Słowika w Sopocie.

Nic więc dziwnego, że reżyser Piotr Domalewski postanowił napisać scenariusz i wyreżyserować sztukę pt.: „Być jak Beata”. Spektakl będzie miał premierę już 2 lutego w Teatrze Wielkim w Szczecinie. Oczywiście główną gwiazdą będzie sama Beata Kozidrak, a w całość dopełni zespół muzyczny, który zagra największe hity Bajm w nowych aranżacjach.

Powstaje spektakl o życiu Beaty Kozidrak. Znamy datę premiery! Foto. Instagram. beatakozidrak

Życie Beaty Kozidrak zarówno prywatne, jak i zawodowe obfituje w szalone historie, wielkie wydarzenia i wiele emocji. Wokalistka doczekała się również tytułu Ambasadorki Województwa Lubelskiego, a w ubiegłym roku Bajm świętował czterdziestolecie działalności artystycznej. Jest to więc idealny moment na wystawienie takiej sztuki. Wybierzecie się do teatru?