Quentin Tarantino po raz drugi zostanie ojcem

58-letni reżyser doskonale spełnia się nie tylko na polu zawodowym, ale i w życiu prywatnym. Wraz z żoną oczekują właśnie kolejnej pociechy.

Quentin Tarantino
Quentin Tarantino po raz drugi zostanie ojcem. Foto Instagram @tarantinoxx

Twórca wielkich hitów kinowych, aktor, scenarzysta, producent, a także… spełniony ojciec. Quentin Tarantino oraz Daniella Pick wychowują już synka o imieniu Leo, który przyszedł na świat dwa lata temu. Teraz zakochani mają kolejne powody do radości, ponieważ żona słynnego reżysera znów spodziewa się dziecka.

Tata po 50-tce

Wśród gwiazdorów nierzadko zdarza się późne tacierzyństwo. Hugh Grant, Paul McCartney, Rod Stewart, a wśród Polaków także Marek Kondrat, Karol Strasburger czy Ryszard Rynkowski. Quentin Tarantino przywitał na świecie pierwsze dziecko, mając 56 lat. Teraz, jako 58-latek, szykuje się do roli ojca po raz kolejny.
Informację o ciąży Danielli Pick potwierdził przedstawiciel reżysera. Na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie maluch. Media donoszą natomiast, że żona gwiazdora jest w ciąży już od kilku miesięcy, co oznacza, że zakochani nie będą już długo czekać na narodziny potomka.

Związek Quentina Tarantino i Danielli Pick

Reżyser i izraelska celebrytka poznali się, gdy artysta promował swój film „Bękarty wojny” kilkanaście lat temu. Wtedy spędzili ze sobą parę miesięcy, dziewczyna zamieszkała nawet z ukochanym, ale związek bardzo szybko się rozpadł. Tarantino wielokrotnie powtarzał, że nigdy się nie ożeni. Czas zweryfikował jednak to założenie.
W 2018 roku w mediach zrobiło się głośno o ślubie filmowego twórcy. Daniella Pick powróciła do jego życia, gdy powstawała produkcja „Pewnego razu… w Hollywood”. Dostała nawet niewielką rolę.
Niedługo po tym, jak zakochani się pobrali, okazało się, że celebrytka jest w ciąży. Leo (który otrzymał imię po dziaku Danielli, nie po Leonardzie Di Caprio, jak podkreślał Tarantino) urodził się w lutym 2020 roku.

Kim jest Daniella Pick?

38-latka pochodzi z Izraela. Jest córką znanego w swoim kraju kompozytora Sviki Picka. Co ciekawe, muzyk urodził się w Polsce.
Daniella wielokrotnie próbowała swoich sił w showbiznesie. Chciała zostać piosenkarką (nagrała nawet płytę), modelką czy aktorką. Trzeba jednak przyznać, że kobieta najbardziej znana jest po prostu z bycia córką popularnego kompozytora, a obecnie także z bycia żoną Quentina Tarantino.