Regulamin konkursu: Czytasz Obcasy?! Wygraj świetną, wciągającą książkę „Kobiety z ulicy Grodzkiej. Matylda”!

konkurs matylda

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 11 lipca 2016 i będzie trwał do 10.00 20 lipca 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 lipca 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.
4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu jury redakcyjne wybierze najciekawsze odpowiedzi.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.
6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Do wygrania!

 3 książki:

„Kobiety z ulicy Grodzkiej. Matylda” – Lucyny Olejniczak

Lata 30. dwudziestego wieku. Matylda Borucka, córka Wiktorii Bernat, nie chce kontynuować rodzinnej tradycji. Pragnie zostać aktorką, nie interesuje jej apteka. Tragiczny wypadek matki sprawia, że dziewczyna dowiaduje się, iż nie jest córką mężczyzny, którego dotąd uważała za ojca. Antoni Borucki opowiada jej dramatyczną historię pierwszej miłości i brzemiennej w skutkach podróży młodej Wiktorii do Paryża.
Matylda postanawia iść własną drogą i zrealizować swoje marzenia. A wtedy pojawia się ktoś, kto zapewnia, że pomoże jej zrobić karierę w filmie…

Aby wygrać należy:

  1. W komentarzu pod tym postem wstawić linki do dwóch wybranych artykułów z Obcasy.pl z działu Obcasy/ Zdrowie i krótko odpowiedzieć czy często czytacie nasze zdrowotne porady? 🙂
  2. Polubić naszego Facebooka – Obcasy.pl

Spośród Waszych odpowiedzi jury redakcyjne wybierze 3 najciekawsze i nagrodzi książką 🙂

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj tj. 11.07.2016 i kończymy 20.07.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 20 lipca o godzinie 12.00.