Rihanna rozstała się z arabskim miliarderem!

Rihanna dopiero co rozstała się z miliarderem Hassanem Jameelem, a już widywana jest z innym mężczyzną. Czy to nowa miłość?

Rihanna rozstała się z arabskim miliarderem. Foto. Instagram badgalriri

Po trzech latach spotykania się i randkowania Rihanna i Hassan Jameel postanowili się rozstać. Piosenkarka przez cały czasz trwania związku była bardzo tajemnicza i nie wypowiadała się na temat partnera. Gwiazda szybko znalazła pocieszenie ponieważ kilka dni po rozstaniu była widziana z raperem, czy to była randka?

Rihanna i Drake pojawili się wspólnie na charytatywnym show Yams Day na Brooklynie, gdzie wzięli udział m.in. w koncercie A$AP Rocky’ego!  Według zagranicznych mediów, Riri i Drake spędzili razem całą noc.

Przypominamy, że Drake przyznał się publicznie podczas gali MTV VMA w 2016 roku, że jest zakochany w Rihannie. Czego nie przyjęła dobrze artystka i w wywiadzie z „Vogue” w 2018 roku przyznała, że „słuchanie tej przemowy było prawdopodobnie najbardziej niezręcznym momentem w moim życiu. Nie lubię zbyt wielu komplementów, nie lubię być stawiana w centrum uwagi. Nie przyjaźnimy się teraz, ale nie jesteśmy też wrogami.”

Czy tym razem jest coś między nimi?

Wpis znaleziono dzięki:

- Rihanna

- Rozstanie Rihanny

- Drake i Rihanna