Selena Gomez stworzy własną linię kosmetyczną?

Selena Gomez jest jedną z głównych idolek młodego pokolenia. Od kilku lat nie wydała żadnej nowej płyty, jednak wszystko wskazuje na to, że ma na najbliższą przyszłość plany niezwiązane z muzyką.

Selena Gomez stworzy własną linię kosmetyczną. Foto instagram selenagomez

W ostatnich latach gwiazdy popkultury chętnie poszerzają swoją działalność o inne dziedziny biznesu. Zaczęło się od linii kosmetycznych Kim Kardashian i jej siostry Kylie Jenner, następnie swoje marki zaprezentowały Rihanna i Lady Gaga. Czyżby teraz nadszedł czas na Selenę Gomez?

Światowe media od kilku dni spekulują na temat nowego biznesu wokalistki. Informacja podobno pochodzi z urzędu patentowego, do którego Selena złożyła dokumenty, aby produkować linię kosmetyczną pod swoim nazwiskiem.
Według źródeł, na które powołuje się Women’s Wear Daily w ofercie mają się znaleźć m.in. produkty do pielęgnacji skóry i włosów, olejki i perfumy, a nawet kosmetyki do makijażu.
Gwiazda jak na razie nie odniosła się do doniesień medialnych. Czy to oznacza, że są to jedynie plotki? A jeśli nie, to kiedy możemy się spodziewać pierwszych zapowiedzi?

Wpis znaleziono dzięki:

- Selena Gomez

- Linia kosmetyczna Seleny Gomez

- Kosmetylki Seleny Gomez