Sławny bramkarz stał się ofiarą hakerów!

Ktoś kto obserwuje Wojtka Szczęsnego na portalu społecznościowym, Instagram, mógł przeżyć ostanio duży szok. Konto piłkarza wypełniło się nagimi zdjęciami obcej kobiety. Zdjęcia te szybko zostały usunięte, a sam Wojciech przepraszał za zamieszanie.

 

Wojciech Szczęsny - G.A.
Wojciech Szczęsny – G.A.

W internecie każdy może zostać oszukany przez hakera. Wystarczy kliknąć w nieodpowiedni link, by dane do kont rozeszły się w sieci. W szczególności gwiazdy są narażone na takie ataki. To właśnie spotkało Wojciecha Szczęsnego, bramkarza AS Roma i reprezentacji Polski.

Zdjęcia mogły zszokować nie jednego dorosłego obserwatora, a co dopiero niepełnoletniego, których Wojtek również ma bardzo dużo. Obserwuje go prawie milion osób. Jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na Instagramie.

Na szczęście wulgarne zdjęcia zostały szybko skasowane, dzięki sprawnej interwencji programistów. Sam Szczęsny zamieścił post, gdzie wyjaśnił sprawę z hakowanym kontem oraz przeprosił za incydent. Dodał jeszcze, że niestety haker prawdopodobnie nadal ma dostęp do profilu.

Instagram wojciech.szczesny1
Instagram wojciech.szczesny1

Takie zdarzenia nie są rzadkością. Jakiś czas temu Twitter Agnieszki Radwańskiej również został przejęty przez hakerów. Na szczęście problem szybko został usunięty.