Ślub Karoliny Pisarek – fala krytyki

Kamery telewizyjne w trakcie całego wydarzenia, program o przygotowaniach ślubnych i okładka w magazynie - ,,To nachalna promocja''

Ślub Karoliny Pisarek
Foto Instagram @Karolina_pisarek

W miniony piątek odbył się ślub Karoliny Pisarek, z jej wybrankiem Rogerem Salla. Ceremonia miała miejsce w ogrodach luksusowej rezydencji pod Warszawą. Modelka ugościła całą plejadę gwiazd, a kamery telewizyjne towarzyszyły jej już kilka tygodni przed wydarzeniem, jak i w trakcie. Niewątpliwie to najbardziej huczna uroczystość ślubna w polskim showbiznesie. Niestety, ta medialna otoczka nie spodobała się fanom, ale i wielu portalom plotkarskim.

Ślub Karoliny Pisarek – wszędzie kamery

Pisarek powiedziała ,,Tak”, taki tytuł nosił cykl przygotowany dla ,,Dzień Dobry TVN”, w którym to Karolina parę tygodni przed ślubem, opowiadała ze szczegółami, jak będzie wyglądała ceremonia. Nie zdziwiło to nikogo, że kamery popularnej stacji telewizyjnej towarzyszyły młodej parze i w trakcie całej uroczystości. To miało być huczne wydarzenie, jednak po opublikowanych materiałach, na ślub Karoliny Pisarek wylała się fala krytyki. Nie brakuje komentarzy, takich jak ,, Pozerka”, ,,Wszystko pod publikę”, ,,tanie przedstawienie”. Fani są oburzeni.

,,Tylko, że on jest „najgłośniejszy” nie dlatego, że jest takim wyjątkowym wydarzeniem na skalę światową, ale dlatego, że sama o nim „krzyczy” wszędzie i na siłę panna młoda… po co? – komentarz jednego z fanów.

,,Nachalna promocja”?

Na dodatek, jeden z popularnych portali plotkarskim ostro komentuje najnowszą okładkę magazynu ,,Viva”. Artykuł zatytułowany jest ,,Bajkowy ślub supermodelki”, a na okładce Karolina z ukochanym w wersji ślubnej. Portale plotkarskie komentują, że to doliczyły się juz czterech kreacji, w jakich wystąpiła Pisarek podczas całego ,,przedsięwzięcia”.