Taylor Swift ma nowego chłopaka?!

Czy to możliwe, że młoda artystka tak szybko zapomniała o swoim eks? W końcu minęły dopiero dwa tygodnie od ich rozstania! Wszystko jednak wskazuje na to, że Calvin Harris, to już przeszłość...

Taylor Swift, Tom Hiddleston. GA
Taylor Swift, Tom Hiddleston. GA

Gdy kilkanaście dni temu świat obiegła wiadomość, że Taylor Swift (26 l.) i jej partner, Calvin Harris (32 l.) rozstali się, fani wierzyli, że jest to chwilowy kryzys w ich związku. Zanim para ogłosiła zerwanie, media pisały o ich rychłym ślubie… Trudno było uwierzyć, że to definitywny koniec.

Coś jednak było na rzeczy… Piękna wokalistka już w trakcie trwania związku z Harrisem, zachwyciła się Tomem Hiddlestonem (35 l.), z którym doskonale bawiła się podczas tegorocznej Gali MET. Podobno Taylor była oczarowana filmowym Lokim ze studia Marvela. Czy to możliwe, że porzuciła Calvina właśnie dla niego?

Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że Tom Hiddleston prawdopodobnie wcięli się w rolę brytyjskiego superagenta 007. Jego kariera zapewne ruszy z kopyta, a sam aktor stanie się bożyszczem milionów kobiet na całym świecie!

Taylor Swift wie zatem co rob, bo to prawdopodobnie ona będzie pierwszą dziewczyną nowego Bonda! Tyle, że tą prawdziwą 😉