Uczestniczka „The Voice of Poland” walczy o zdrowie!

Maja Kapłon jeszcze niedawno walczyła o wygraną w programie muzycznym. Dziś stoi przed nią ważniejsze zadanie - musi zawalczyć o własne zdrowie!

Uczestniczka „The Voice of Poland” walczy o zdrowie! Foto. Instagram maja_kaplon

Maja Kapłon była jedną z najbardziej utalentowanych uczestniczek ósmej edycji programu The Voice of Poland. Głosem i naturalnością oczarowała widzów oraz jurorów show, dzięki czemu znalazła się w ścisłym finale.

Podczas pierwszego etapu programu Maja zdradziła, że od dzieciństwa zmaga się z zaawansowaną skoliozą. Większość młodzieńczych lat spędziła w szpitalu, przechodząc aż osiemnaście skomplikowanych operacji. Po dwóch latach od zakończenia przygody z The Voice of Poland, w sieci pojawiło się nagranie, w którym Kapłon prosi o wsparcie finansowe. Okazało się, że stan Mai gwałtownie się pogorszył po pęknięciu specjalnego pręta, podtrzymującego jej kręgosłup.

,,Kiedy wszystko zaczęło się układać, mój wróg znów wrócił i to z siłą większą niż kiedykolwiek. Leżę w łóżku, nie pracuję, nie kontynuuję pasji i miłości, jaką jest muzyka. Pierwszy raz w życiu po wielu koncertach, które zagrałam dla potrzebujących, bo dobrze wiem, jak to jest żyć w ciągłym ograniczeniu, ten pierwszy raz pomocy potrzebuję ja” – informuje Maja Kapłon

Specjalną zbiórkę charytatywną może wesprzeć każdy z nas! Na stronie internetowej siepomaga.pl, udostępniona została zrzutka, której celem jest zebranie kwoty ponad pięciu milionów złotych. Ta suma pomoże sfinansować operację Mai w Nowym Jorku.

Mai Kapłon życzymy zebrania jak największej sumy pieniędzy oraz szybkiego powrotu do zdrowia i aktywności muzycznej!

Uczestniczka „The Voice of Poland” walczy o zdrowie! Foto. Instagram maja_kaplon

Wpis znaleziono dzięki:

- Maja Kapłon

- ,,The Voice of Poland"

- Zbiórka charytatywna