Weronika Rosati walczy o podwyższenie alimentów dla córki

Kobieta nie odpuszcza Robertowi Śmigielskiemu. Aktorka oczekuje, że ortopeda będzie płacić wyższe alimenty na Elizabeth.

Foto Instagram weronikarosati

Życie osobiste Weroniki Rosati to ostatnio najbardziej komentowany wątek w polskim show- biznesie. Początkiem było głośne rozstanie aktorki z Robertem Śmigielskim. Teraz okazuje się, że gwiazdę czeka batalia sądowa z byłym partnerem. Rosati oczekuje, że ojciec dziecka będzie płacić alimenty w wysokości 22 tys. złotych na roczną córkę.

Foto Instagram weronikarosati

Podwyższenie alimentów

W jednym z ostatnich wywiadów aktorka wyznała, że ortopeda nie interesuje się córką i płaci nieregularnie. Krążą pogłoski, że mężczyzna miesięcznie płaci 4 tys. złotych, co według Rosati jest stanowczo za małą kwotą. Jej pełnomocnik skierował do byłego partnera stosowne pismo, które zawiera żądanie podwyższenia kwoty alimentów. Dodatkowo zawiera tam chęć, by stałe miejsce zamieszkania dziecka było tam, gdzie mieszka matka. Ojciec miałby możliwość widywania dziecka nie rzadziej, niż raz w miesiącu przez kilka godzin.
Warto wspomnieć, że  Robert Śmigielski w lutym złożył pozew o ustalenie obowiązku alimentacyjnego. Zaznaczył tam, że na córkę zamierza płacić 4 tys. złotych miesięcznie.

Wpis znaleziono dzięki:

- Weronika Rosati

- Dziecko

- Alimenty