Wygodne dresy na home office – przegląd propozycji

Kiedyś dres używany był jedynie jako strój sportowy, dziś uznawany jest za jeden z najważniejszych elementów garderoby. Jak go nosić? Oto kilka propozycji!

dres - Wygodne dresy na home office - przegląd propozycji
Wygodne dresy na home office – przegląd propozycji. Foto Vlada Karpovich/Pexels

Dres to nie tylko wygoda i komfort, to idealny basic, który w połączeniu z marynarką lub eleganckim płaszczem stworzy stylizację o charakterze smart casual. Zmiana postrzegania dresu przez pryzmat ćwiczeń przyszła z czasem wraz z zastosowaniem szlachetnych materiałów użytych w produkcji. Dziś już nie tylko bawełniane, ale też kaszmirowe czy wełniane dresy są pożądaną częścią odzieży w szafach kobiet.

Czekoladowa przyjemność

dres1 - Wygodne dresy na home office - przegląd propozycji
Wygodne dresy na home office – przegląd propozycji. Oversizowa bluza z kapturem z dzianiny: Patrizia Aryton; Welurowy zestaw: Cellbes; Dres z mieszkanki wełny, kaszmiry, bawełny: Patrizia Aryton.

Caffe latte

dres2 - Wygodne dresy na home office - przegląd propozycji
Wygodne dresy na home office – przegląd propozycji. Zestaw z prostą bluzą: Bombshe; Dzianinowy zestaw: Freequent; Ciepły zestaw z miękkiej bawełny: Bombshe.

Gołębie szarości

dres3 - Wygodne dresy na home office - przegląd propozycji
Wygodne dresy na home office – przegląd propozycji. Gładki zestaw z bawełny: Bombshe; Dzianinowy zestaw: Happy Holly; Zestaw z bluzą ze stójką: Cellbes.

Nieoczywisty deseń

dres4 - Wygodne dresy na home office - przegląd propozycji
Wygodne dresy na home office – przegląd propozycji. Zestaw w kwiaty: Cellbes; Zestaw w graficzny deseń: Nero Patrizia Aryton; Zestaw w zwierzęcy motyw: Cellbes.