YouTuberka zastrzeliła swojego chłopaka na filmiku!

Pogoń za oglądalnością skończyła się wielką tragedią. W wyniku zabawy z bronią, która miała być sposobem na przyciągnięcie widzów, zginął młody chłopak.

You Tube La MonaLisa
You Tube La MonaLisa

Głównym tematem kanału pary YouTuberów były tak zwane challange. W filmach pojawiała się także córka 19-letniej Monalisy Perez oraz 22-letniego Pedro Ruiza. Dziewczyna jest w drugiej ciąży. Niestety dzieci wychowają się bez ojca. A wszystko to przez ostatni challenge z użyciem broni, który skończył się strasznym wypadkiem.Challange miał polegać na sprawdzeniu, czy pocisk wystrzelony z broni zatrzyma się na książce. Osobą, która miała strzelić była Monalisa. Przed nagraniem YouTuberka wstawiła post na Twittera, w którym napisała, że szykują się do najniebezpieczniejszego filmu. Dodała także, że jest to pomysł Pedra.

Twiterr Monalisa
Twiterr Monalisa Perez

 

Test z bronią skończył się tragicznie. Pedro został postrzelony z ok. 30 cm w klatkę piersiową. W wyniku obrażeń zmarł na miejscu. Teraz nastolatka została oskarżona o morderstwo drugiego stopnia. Monalisie grozi do 10 lat więzienia.

Ciotka zamordowanego wyznała, że nie wie dlaczego mogli uważać, że książka będzie w stanie powstrzymać pocisk. Jednak podobno byli kochającą się parą.