Zaskakujący teledysk Justina Timberlake’a!

Niedawno fani mogli cieszyć się informacją o nowym albumie amerykańskiego wokalisty. Płyta "Man of the Woods" zapowiada się bardzo ciekawie. W niektórych utworach ma pojawić się melodia country. Czego możemy się spodziewać w najnowszym teledysku Justina?

fot. instagram.com/justintimberlake

Justin Timberlake podkreśla, że album ma w pewnym stopniu nawiązywać do jego pochodzenia. Nowy utwór zatytułowany „Supplies” jest odważnym powrotem do działalności artystycznej.

Wydaje mi się, że album ma w sobie szeroką gamę dźwięków, opisałbym to jako nowoczesną americanę”– tak wokalista zapowiada na Instagramie nową płytę.

Teledysk do utworu powstał we współpracy z Pharrellem Williamsem. W klipie wystąpiła meksykańska aktorka i wokalistka Eiza Gonzalez Reyna. Co możemy zobaczyć w nagraniu do „Supplies”? Pojawiają się odniesienia do obecnej sytuacji polityczno-społecznej Stanów Zjednoczonych. W jednej ze scen Timberlake patrzy w monitory, na których wyświetlane są m.in. protesty przeciwko Donaldowi Trumpowi oraz wystąpienia oskarżonego o molestowanie seksualne Kevina Spaceya.