Znicze ze zdjęciem – przemijająca moda czy ponadczasowa pamiątka?

W ofercie produktów do dekoracji grobów jakiś czas temu pojawił się duży wybór zniczy ze zdjęciami. Personalizowane znicze są jedyne w swoim rodzaju. Jakie są zalety tych zniczy i czy warto je zamawiać?

Znicze ze zdjęciem – przemijająca moda czy ponadczasowa pamiątka?

Znicz ze zdjęciem zmarłej osoby – piękna dekoracja grobu

Personalizowany znicz ze zdjęciem bliskiej nam, zmarłej już osoby to bardzo osobista pamiątka i jednocześnie dekoracja, która nie ma sobie równych i której nie można do niczego innego porównać. Fakt zakupu personalizowanych zniczy jasno dowodzi, że kwestia dekoracji nagrobka ma dla nas ogromne znaczenie i poświęcamy temu swój czas oraz uwagę. Wybór zniczy z personalizacją pozwala się odróżnić, ale takie modele są wybierane nie tylko ze względów czysto estetycznych czy reprezentacyjnych, ale też pragmatycznych.

Na niektórych cmentarzach niestety jest ogromny problem z kradzieżami. Złodzieje nic nie robią sobie z czyjejś własności, bardzo często kradną te największe i najpiękniejsze znicze po to, by przestawić je na groby swoich bliskich lub sprzedać. Może się to wydawać kuriozalne, ale taki proceder nadal funkcjonuje. Złodzieje kradną nie tylko duże ozdobne znicze, ale też kwiaty i inne cmentarne ozdoby. Zakup znicza ze zdjęciem może być swego rodzaju sposobem na uniknięcie kradzieży. Złodziej nie będzie zainteresowany zniczem z czyjąś podobizną, bo nie uda mu się go sprzedać, a samodzielnie też nie będzie mógł go wykorzystać z obawy o zdemaskowanie.

Czy warto zamówić znicze ze zdjęciami i jakie zdjęcie wybrać?

Pomysł zakupu zniczy ze zdjęciami jest bardzo trafiony, jeżeli chcemy udekorować grób osoby zmarłej w sposób bardzo indywidualny. Gorące uczucia, jakie łączą nas z bliską, nieobecną już w naszym życiu osobą mogą być wyrażone poprzez zakup pięknej dekoracji nagrobnej. Jakie zdjęcie wybrać na znicz? Najczęściej można usłyszeć poradę, że wybrana fotografia powinna przedstawiać daną osobę w najlepszym momencie jej życia, w takim czasie, kiedy wyglądała zdrowo lub była najszczęśliwsza.

Znicze ze zdjęciem – przemijająca moda czy ponadczasowa pamiątka?

Zwykle na nagrobkach i zniczach nie umieszcza się zdjęć zrobionych w podeszłym wieku, tylko w kwiecie wieku, by zapamiętać bliską osobę w jej najpiękniejszym wydaniu. Zdjęcie powinno mieć dobrą rozdzielczość, ale nie musi być ona bardzo duża. Najlepiej wybrać uśmiechnięte zdjęcie lub wykorzystać fotografię przygotowaną do dowodu osobistego.

Gdzie zamówić dobrej jakości personalizowane znicze?

Duży wybór pięknych personalizowanych zniczy znajdziesz na stronie wspomnienie.net. W tym sklepie internetowym zamówisz znicze ze zdjęciem, lampiony oraz różnego rodzaju dekoracje na groby. Oferta obejmuje wiele typów eleganckich zniczy i podstawek do zniczy ze zdjęciami i dedykacjami. W sklepie ze zniczami Wspomnienie.net możesz też zamówić ceramiczne zdjęcie na pomnik. Oferta obejmuje czarne i białe znicze ze srebrnymi lub złotymi grawerami. Znicze są utrzymane w stonowanej estetyce, dzięki czemu będą pasowały do każdego nagrobka. Wśród asortymentu są specjalne znicze dla dziadków, rodziców i rodzeństwa. Osobne kategorie stanowią też znicze artystyczne i solarne. Te drugie są przeznaczone dla osób, które nie mogą odwiedzać grobów zbyt często, a chciałyby, żeby świeczki paliły się tam cały czas.

Artykuł partnera