Anna Lewandowska została panią prezes?!

Żona naszego najwybitniejszego piłkarza, dostała nowe, wyjątkowo ambitne zadanie. Czy sprosta wyzwaniu?

Anna Lewandowska. GA
Anna Lewandowska. GA

Właśnie rozpoczęło się Euro 2016 i to właśnie Robert Lewandowski miał być gwiazdą czerwca. Jego żona, jednak nie próżnuje – właśnie osiągnęła kolejny sukces. Tym razem na gruncie biznesowym!

Sportowa celebrytka została właśnie prezesem Komitetu Krajowego Olimpiad Specjalnych w Polsce. Anna ma wspierać Komitet przede wszystkim medialnie. Zaraz po ogłoszonej nominacji na swoim profilu na Instagramie udostępniła post w którym mówi o swoim wsparciu dla niepełnosprawnych.

Od dziś mam zaszczyt pełnić funkcję Prezesa Olimpiad Specjalnych Polska – jednego z trzech ruchów olimpijskich na świecie (oprócz Igrzysk Olimpijskich i Igrzysk Paraolimpijskich). Olimpiady Specjalne w Polsce zrzeszają ponad 17 tysięcy sportowców z niepełnosprawnością intelektualną, którzy każdego roku dla Polski zdobywają wiele cennych medali.

Swoją aktywnością zamierzam wspierać działania sportowe, kampanie prozdrowotne oraz współpracę z partnerami Olimpiad. Hasło 30-lecia Olimpiad Specjalnych – czyli „Razem od teraz” – niech od dziś działa z podwójną mocą, bo moim marzeniem jest, by było bliskie wszystkim Polakom.

Myślicie, że Anna sprawdzi się w nowej roli?