Ariana Grande i Pete Davidson wezmą ślub?

Od wczoraj krążą wieści o rzekomych zaręczynach Ariany Grande i jej chłopaka. W związku z tym, że spotykają się dopiero od miesiąca, wszyscy nie dowierzali. Jednak piosenkarka potwierdziła plotki.

Foto arianagrande.Instagram

Fani czekali na reakcję wokalistki. Pojawiło się ona szybciej, niż się spodziewali. Ariana nie zdemontowała plotek, wręcz przeciwnie – wszystko potwierdziła na swoim Twitterze.

Nie wstawiła osobnego posta, ale skomentowała jeden z wpisów, w którym padło pytanie, czy faktycznie Pete Davidson się zaręczył. Piosenkarka odpisała „Haha, informacje zostały przekazane”. W dalszych tweetach wokalistka dziękowała w odpowiedzi na gratulacje. A tych nie brakowało! Jeszcze nie znamy daty ślubu, ale idąc tropem ich dotychczasowych poczynań, może stać się to szybciej niż przypuszczamy.

Do tej pory Ariana nie pokazała w mediach społecznościowych pierścionka. Jednak informator magazynu People zdradził, że jest ogromny. Teraz pzoostaje tylko czekać na kolejny koncert, bądź inną okoliczność, gdzie się pojawi. Będziemy mogli oszacować wartość tego cuda.

Co sądzicie o tak szybkiej decyzji o zaręczynach?