Bartłomiej Topa został ojcem bliźniąt

54-letni aktor powitał na świecie dwie pociechy. Jego partnerka, Gabriela Mierzwiak, która przez lata starała się o potomstwo, nareszcie urodziła.

Bartłomiej Topa został ojcem
Bartłomiej Topa został ojcem bliźniąt. Foto Instagram @bartlomiej.topa.official

Choć trudno doszukiwać się plusów w globalnej pandemii, to jedno trzeba przyznać: społeczna izolacja przyczyniła się do tego, że coraz więcej gwiazd powiększa swoje rodziny. Co więcej, niektórzy naprawdę mają w tym rozmach. Kilka dni temu informowaliśmy o ciąży partnerki Cristiano Ronaldo. Para oczekuje bliźniąt. Tymczasem w Polsce ojcem dwójki maluchów został właśnie Bartłomiej Topa. To wyjątkowa sytuacja, ponieważ ukochana aktora jeszcze niedawno była przekonana, że nie może zajść w ciążę.

Bartłomiej Topa został ojcem

Artysta znany z takich produkcji jak „Wataha”, „Drogówka” czy „Pod powierzchnią” nie krył radości spowodowanej narodzinami bliźniaczek. Opublikował na Instagramie post, w którym dziękuje swojej partnerce, Gabrieli Mierzwiak, rodzinie, a także zespołowi medycznemu, który zadbał o bezpieczny poród.

Po tym, jak aktor przekazał radosną nowinę, posypały się gratulacje, również od koleżanek i kolegów z branży Bartłomieja Topy. Życzenia napisali m.in. Piotr Gąsowski, Magdalena Boczarska, Piotr Stramowski czy Izabela Kuna

Trudne próby

To, że Bartłomiej Topa został ojcem, stanowi niezwykłą informację zwłaszcza dlatego, iż Gabriela Mierzwiak do niedawna uważała się za bezpłodną. Opowiadała o długoletnich staraniach o dziecko, a także o adopcji, która nie była dla niej ostatecznością, lecz jedną z opcji. Jak przyznała, dwie adopcyjne córki „urodziła sercem”.
Podczas gdy obecna partnerka Bartłomieja Topy godziła się z bezpłodnością, aktor godził się z niesprawiedliwością losu, gdy żegnał maleńkiego synka, umierającego na jego oczach. Śmierć dziecka sprawiła, że rozpadło się pierwsze małżeństwo gwiazdora z malarką Agatą Rogalską. Teraz jednak świeżo upieczony tata może celebrować cud podwójnych narodzin wraz z obecną partnerką.