Beyonce w ciąży! Razem z Jay-Z spodziewają się… bliźniąt!

Szokujący news o popularnej piosenkarce wstrząsnął Internetem zaraz po tym jak opublikowała ona zdjęcie na swoim Instagramie ukazujące sporych rozmiarów brzuszek ciążowy. Gwiazda wygląda przepięknie!

beyonce
Beyonce w ciąży! Razem z Jay-Z spodziewają się… bliźniąt! Fot. Instagram

Jakby tego było mało, w poście dla fanów Beyonce zaznaczyła, że ona i Jay’Z spodziewają się niejednego, a dwójki dzieci!

Chcemy się podzielić naszą miłością i szczęściem. Zostaliśmy po dwakroć pobłogosławieni. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za to, że nasz rodzina powiększy się o kolejną dwójkę i chcemy podziękować za wszystkie wasze życzenia – Carterowie – napisała Beyonce pod zdjęciem.

Na zdjęciu widzimy ją, pozującą wśród kwiatów, ubraną w samą bieliznę i okrytą welonem. Fani już zaczynają spekulować nad ukrytym przekazem w wyborze bielizny gwiazdy, gdyż niebieskie figi i różowy biustonosz mogą oznaczać, że 35-letnia gwiazda spodziewa się chłopca i dziewczynki.

Na Twitterze również zawrzało. Gwiazdy takie jak Rihanna, Rita Ora, Brie Larson czy Paris Hilton już zdążyły złożyć serdeczne gratulacje Beyonce i Jay-Z.

Oboje są już szczęśliwymi rodzicami 5-letniej Blue Ivy.

Beyonce i Jay-Z. Instagram
Beyonce i Jay-Z. Instagram

Kiedy piosenkarka spodziewała się Blue Ivy, podzieliła się z fanami, że bycie w ciąży to dla niej jak bycie zakochaną oraz że przepełnia ją uczucie otwartości i ogromnej radości.

Nie ma odpowiednich słów, żeby wyrazić jakie to wspaniałe uczucie, kiedy wiesz że dojrzewa w Tobie dziecko. Jest to tak piękne i ekscytujące, że masz ochotę krzyczeć i powiedzieć o tym wszystkim. – wyznała.

Krótko po tym jak urodziła córeczkę, gwiazda wyznała że chciałaby mieć więcej dzieci:

Kiedy byłam młodsza, był moment kiedy przyznawałam przed sobą, że nie zamierzam mieć dzieci. A potem przeżywałam okres, kiedy chciałam mieć ich aż czwórkę. Teraz chcę zdecydowanie jeszcze jedno, ale nie wiem kiedy.

My już wiemy, że ta chwila nadejdzie całkiem niedługo! Brzuszek Beyonce jest już całkiem pokaźnych rozmiarów. Bliźnięta z pewnością rosną zdrowo w tak szczęśliwej i podekscytowanej na ich przyjście mamie.

Like sisters: Paris Hilton sent out her own message of love, sharing a snap of Queen Bey with her and her sister, Nicky Hilton Rothschild