Córka Lionela Richiego znów jest singielką?

Sofia Richie oraz Scott Disick rozstali się. Co jest powodem rozpadu ich związku?

Córka Lionela Richie znów jest singielką. Foto Instagram @sofiarichie

Jak donoszą zagraniczne media, 21 – letnia córka amerykańskiego piosenkarza – Lionela Richiego ponownie została singielką. Według informatorów Sofia Richie oraz jej wieloletni partner Scott Disick rozstali się po niemalże trzech latach związku. Przypomnijmy, iż para od początku zmagała się z negatywnym nastawieniem opinii publicznej, w tym samego ojca modelki. Kwestią wywołującą największe poruszenie była różnica wieku między dwójką zakochanych, która wynosi aż 15 lat. Wizerunek byłego męża Kourtney Kardashian również wzbudzał kontrowersje. Powodem rozstania Scotta z pierwszą żoną miała być zdrada, której się dopuścił, a która w efekcie końcowym odbiła się poniekąd na dzieciach pary. Sofia Richie nie wzięła jednak uszczypliwych komentarzy dotyczących mężczyzny do siebie i przez ostatnie lata starała się budować z owym ,,kobieciarzem i imprezowiczem” zdrowy i pełen miłości związek. Co więcej, ze względu na fakt, że Disick jest ojcem dla Masona, Penelope oraz Reign, młoda dziewczyna starała się utrzymać przyjacielskie relacje z ich matką, a także resztą klanu Kardashian – Jenner.

Niestety utrzymujące się powszechnie wyobrażenie o osobie Scotta sugerujące, iż jest on typem osoby o wyjątkowo imprezowym usposobieniu okazał się trafny. Jak mogliśmy dowiedzieć się z prasy – wraz z początkiem maja trafił on na odwyk. 37 – letni gwiazdor nadużywał bowiem alkoholu i narkotyków, które bez wątpienia odbiły się echem na jego relacji z Sofią. Osoby ze środowiska byłej już pary mówią, iż decyzja o rozstaniu to inicjatywa dziewczyny, która podkreśla, że na chwilę obecną priorytetem jest zdrowie mentalne jej ex partnera. Ponadto, utrzymują oni podobno neutralne stosunki. Czy oby na pewno?

W miniony weekend Disick świętował swoje 37 urodziny, ale Sofia się na nich nie pojawiła. Wśród gości nie zabrakło jednak jego byłej żony – Kourtney oraz jej siostry – Khloe, która od lat pozostaje ze Scottem w przyjacielskiej relacji. O tym, iż relacja córki Lionela Richiego oraz jej ,,byłego” nie jest tak kolorowa świadczyć może również fakt, iż nie złożyła mu ona życzeń na Instagramie co miała w zwyczaju robić w sposób wylewny przez ostatnie 3 lata. Co ciekawe, amerykańska prasa mówi jakoby modelka spędziła ostatnie dni w willi tajemniczego mężczyzny.

Córka Lionela Richie znów jest singielką. Foto Instagram @sofiarichie

Jak uważacie, czy Sofia i Scott wrócą do siebie? A może widzicie go u boku byłej żony – Kourtney?

J.K

Wpis znaleziono dzięki:

- Sofia Richie, Richie

- Kardashians

- Scott Disick