Dla jakich chwil warto żyć według Anny Lewandowskiej?

Anna Lewandowska jest bezapelacyjnie największą fanką Lewego. Żona piłkarza kibicuje na trybunach niemalże na każdym meczu. Po spotkaniu Bayern Monachium - Juventus Turyn napisała na swoim Facebooku "Dla takich chwil warto żyć!".

screenshot @annalewandowskahpba

Mecz Bayern – Juventus budził wiele emocji nie tylko wśród mężczyzn. Po pierwszej połowie Juventus prowadził 2:0, ale Lewandowski dał drużynie nadzieję na odrobienie strat strzelając pierwszego gola dla Bayernu w 78. minucie.

Anna Lewandowska jak zwykle dzielnie kibicowała swojemu mężowi. Towarzyszyła jej Ann Kathrin Vida Brommel, narzeczona Mario Goetzego. Wynik spotkania bardzo emocjonował trenerkę – od każdego takiego meczu zależy kariera jej męża i jak wiadomo,  ich sytuacja finansowa. Tuż po meczu opublikowała na swoim profilu informację:

Jak to mówi moja Teściowa: DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYĆ!

Robert wystąpił w Lidze Mistrzów 48. raz. Wcześniejszym rekordzistą jest Jerzy Dudek, który na swoim koncie ma 47 wystąpień. Bramka, którą dał zespołowi nadzieję na poprawienie wyniku była jego 31. golem w rozgrywkach. Piłkarze tacy jak Wayne Rooney, Kaka, Francisco Gento i Samuel Eto’o mają takich bramek po 30. W takim zestawieniu Polak zajmuje 18 miejsce. W kategorii najlepszych strzelców dogania także Cristiano Ronaldo i jest wiceliderem klasyfikacji.

Nie ma wątpliwości, że Anna Lewandowska ma z czego być dumna i bez wahania może się chwalić tak uzdolnionym mężem.