Do czego przyznała się żona Johna Legenda? Niewiarygodne!

Chrissy Teigen przed paroma miesiącami przyznała się, że boryka się z depresją po narodzinach swojego pierwszego dziecka. Piękna modelka i żona muzyka Lohna Legenda przyznała niedawno, że to nie jedyny problem jaki pojawił się w jej życiu w tym okresie.

johnlegend Foto. Instagram

W najnowszym wywiadzie dla Cosmopolitan nadmieniła, że nie radzi sobie ze spożywaniem alkoholu, z którym spotyka się na co dzień. Postanowiła skończyć z piciem, gdyż wraz z mężem planują drugie dziecko.

Modelka otwarcie mówiła o pociągu do alkoholu. Wina leży po części u pozostałych członków jej rodziny, gdzie często nadużywano tego trunku. Trudno kontrolować się, gdy na bankietach jest go pod dostatkiem. Chrissy stwierdziła, że sytuacja wymknęła się spod kontroli, dlatego przemianę rozpoczęła już na wakacjach w Bali. Zadbała tam o nowe menu i zrezygnowała z procentowych napojów.

chrissyteigen Foto. Instagram

Życie bez alkoholu przysłuży się i jej rodzinie i osobom z otoczenia, które nie raz musiały oglądać ją w niekorzystnej sytuacji. Życzymy wytrwałości. Myślicie, że jej się uda?