Doda podzieliła się pierwszym zwiastunem „Dziewczyn z Dubaju”

Choć premiera filmu jeszcze przed nami, produkcja już wzbudza spore kontrowersje. Aby dolać oliwy do ognia, twórcy postanowili wypuścić pierwszy teaser "Dziewczyn z Dubaju".

"Dziewczyny z Dubaju"
Doda podzieliła się pierwszym zwiastunem „Dziewczyn z Dubaju”. Foto Facebook @doda

„Dziewczyny z Dubaju” to film, którego treść oparto na książce Piotra Krysiaka o tym samym tytule. Reżyserką jest Maria Sadowska, z kolei produkcją zajęła się Doda. Projekt od początku budził skrajne emocje, które jeszcze bardziej podsycił wypuszczony wczoraj zwiastun.

„Dziewczyny z Dubaju” – zwiastun

Zapowiedzią podzieliła się na swoim Instagramie Doda.

Pierwszy trailer filmu „Dziewczyny z Dubaju”🥰NARESZCIE! – napisała producentka.

Niestety zwiastun nie wszystkim przypadł do gustu. Zdania internautów są podzielone. Wielu z nich uważa, że luksusowe wnętrza, jachty, wszechobecny przepych i bogactwo – czyli wszystko to, co przedstawiono w krótkim materiale – nie stanowią przestrogi, a zachętę. W odpowiedzi na te zarzuty Dorota Rabczewska zapewnia, że zapowiedź nie przedstawia całej treści, jaka kryje się w filmie.

„Dziewczyny z Dubaju” – co wiemy o filmie?

Produkcja markowana nazwiskami Marii Sadowskiej oraz Dody ma wywołać prawdziwą rewolucję. Twórcy zapowiadają, iż film zdemaskuje szczegóły afery, w którą zamieszane były znane persony ze świata show-biznesu i polityki.
W „Dziewczynach z Dubaju” zagra plejada znanych aktorów z Polski i nie tylko. Wśród nich wymienia się Jana Englerta, Katarzynę Figurę, Paulinę Gałązkę, Olgę Kalicką, a także Katarzynę Sawczuk. Z kolei Doda nagrała piosenkę reklamującą produkcję – „Don’t Wanna Hide”.
Nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery, natomiast w materiałach promocyjnych znajduje się informacja, że film już wkrótce pojawi się w kinach.