Doda wzięła potajemny ślub!

Niedawno Doda pochwaliła się na Instagramie... obrączką! Czy jej ślub zakończy rywalizację z Małgosią Rozenek?

foto. instagram.com/dodaqueen

14 kwietnia Doda pobrała się w Hiszpanii z producentem filmowym Emilem Stępniem. Wiadomość o ślubie była wielkim zaskoczeniem dla fanów piosenkarki – do niedawna twierdziła, że obecnie nie ma stałego partnera. Jak jednak stwierdziła na Instagramie, chciała na pewien czas ukryć swój związek przed mediami.

foto. instagram.com/dodaqueen

Na profilu wokalistki pojawiły się również materiały z poprawin i zdjęcie młodej pary w ślubnych kreacjach. – W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii,moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub.Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego ,mądrego , bezinteresownego i oddanego… Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca ,przyjdzie czas.Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem. – pisze Doda na Instagramie.

foto. instagram.com/dodaqueen

W 2008 roku Doda zakończyła trzyletnie małżeństwo z Radosławem Majdanem, który w 2013 roku związał się z Małgorzatą Rozenek. Ich ślub w 2016 rozpoczął rywalizację pomiędzy kobietami i wydawało się, że Doda nie zapomni o zazdrości, jaką darzy Rozenek. Teraz, gdy sama ponownie wyszła za mąż, zapomni o waśniach i kobiety pogodzą się?

Wpis znaleziono dzięki:

- Doda

- Rozenek

- Majdan