Duże rewolucje w życiu rodziny Gessler

Córka najpopularniejszej restauratorki w kraju - Lara Gessler niecałe dwa lata temu chwaliła się wyjściem za mąż i nowym etapem w życiu. Czy to koniec jej małżeństwa? Kim jest jej nowy partner?

Duże rewolucje w życiu rodziny Gessler. Foto. Instagram lara_gessler

Lara Gessler od jakiegoś czasu aktywnie uczestniczy w medialnym świecie. Wzięła udział w popularnym programie rozrywkowym i wydała książkę. Do tej pory była związana z Pawłem Ruczem, niestety plotki o ich rozstaniu pojawiły się już kilka miesięcy temu. Okazało się, że para rzeczywiście zdecydowała się na rozwód około 1.5 roku po ślubie. Nowy partner Lary to podobno osoba ze świata prawniczego, z którą świetnie się dogaduje.

Całą sytuację skomentował syn Magdy Gessler – Tadeusz, który w rozmowie z Jastrząb Post wyznał: „Wieść o rozwodzie bardzo mnie zaskoczyła, ale nie mam na to wpływu. Lara jest rzeczywiście bardzo kolorowa i pełna energii, więc ich życia mogły się różnić. Nie wiem, kto od kogo się różni bardziej, ale być może coś im stanęło na przeszkodzie.”

Ostatnio odbyła się również impreza urodzinowa Jankesa, na której Lara pojawiła się już z innym partnerem. W sieci zaczęły też krążyć zdjęcia z przeprowadzki córki Gessler do nowego miejsca. Lara nie wydawała się być smutna, wręcz przeciwnie – towarzyszył jej uśmiech.