Edyta Górniak zwierza się na temat byłego męża

Piosenkarka w ostanim odcinku nowego show, szczerze opowiedziała o swoim byłym mężu.

Edyta Górniak zwierza się na tematy byłego męża. Foto. Instagram edytagorniak

Edyta Górniak pod okiem kamer uczy się jeździć samochodem. W ostatnim odcinku instruktor zabrał piosenkarkę na tor dla profesjonalnych kierowców, aby nauczyć ją panowania nad autem w trudnych warunkach atmosferycznych. Niestety okazało się to zbyt ciężkie dla Górniak. W momencie ostrego manewru na mokrej powierzchni, samochód prowadzony przez instruktora był trudny do opanowania. Piosenkarka przeraziła się i zwątpiła w to, że może nauczyć się jeździć.

„Ja się tego nie nauczę, bo to co innego trzymać sobie kierownicę, jechać sobie prosto, a co innego, niż jest sytuacja takiego zagrożenia.(…) Muszę wyjść na powietrze. Jak się tego nie nauczę, to nie mogę być kierowcą. W końcu mamy cztery pory roku” – powiedziała Edyta.

Gwiazda również podkreśliła, że nie miała nigdy poczucia bezpieczeństwa ze strony rodziny, ani byłych partnerów. Symulacja dachowania skłoniła ją do szczerych zwierzeń na temat byłego męża Dariusza K. Wspomniała, że mąż ją okradł.
„Tydzień przed ślubem dowiedziałam się, że zostanę okradziona przez byłego męża, ale nie mogłam w to uwierzyć. Dopiero, jak zebrałam wszystkie dokumenty dzień przed ślubem, to  zrozumiałam, że to się dzieje naprawdę.”- zwierzyła artystka. 

https://www.instagram.com/p/B40UVmbHjN9/

Pod koniec odcinka „My Way” Edyta Górniak porównała każdą swoją miłość do dachowania samochodem.

Wpis znaleziono dzięki:

- My Way

- Edyta Górniak

- Były mąż