Ewa Chodakowska pokazuje, że nie zawsze jest grzeczną dziewczynką!

Ewa Chodakowska znana jest ze swojej pozytywnej energii, którą chętnie dzieli się w Internecie. Często publikuje motywacyjne treści, zachęcające do aktywności fizycznej i uśmiechu. Tym razem pokazała swoje drugie oblicze!

fot. Instagram @chodakowskaewa

Trenerka bardzo troszczy się o realistyczny wizerunek w sieci. Często podkreśla, że w przeciwieństwie do wielu osób publicznych, sama odpowiedzialna jest za swoje konta społecznościowe. Zwykle pokazuje się w Internecie z jak najlepszej strony – unika skandali i nie tworzy kontrowersyjnych sytuacji.

Wczoraj na Instagramie pojawiło się zdjęcie Ewy w koszulce… Metalliki! Jest to jeden z najbardziej znanych zespołów metalowych, z którym utożsamia się ogromna rzesza fanów ciężkich brzmień na całym świecie. Chodakowska dała do zrozumienia, że potrafi pokazać pazurki i czasem pragnie zerwać z wizerunkiem miłej dziewczyny.

Widać, że potrafi dobrze wyważyć treści, jakie zamieszcza w Internecie – kilka dni temu do sieci trafiło zdjęcie, na którym przytula szczeniaka. Przyznajemy, że wie, jak zarazić optymizmem i pozytywną energią!

fot. Instagram @chodakowskaewa

Anna Dzielińska