Gwiazdor „Riverdale”, KJ Apa, został ojcem!

Idol nastolatek doczekał się pierwszego dziecka. Radosną nowinę przekazała partnerka aktora - modelka Clara Berry.

KJ Apa został ojcem
Gwiazdor „Riverdale”, KJ Apa, został ojcem!. Foto Instagram @clara.berry

KJ Apa został ojcem. O tym, że rodzina aktora znanego przede wszystkim z roli Archiego Andrewsa w serialu „Riverdale” się powiększyła, poinformowała jego partnerka, publikując na Instagramie urocze zdjęcie. W opisie zawarła informację na temat długo skrywanej płci malucha oraz podzieliła się jego imieniem.

KJ Apa został ojcem

Gwiazdor oraz jego ukochana – modelka Clara Berry – ogłosili, że spodziewają się dziecka, w maju. Nowina zaskoczyła fanów aktora, ponieważ wcześniej Apa nie zdradzał zbyt wiele faktów z życia prywatnego.
Przez kilka kolejnych miesięcy zakochani nie byli skorzy do zwierzeń na temat przebiegu ciąży czy płci dziecka. Clara Berry wstawiła na swojego Instagrama zaledwie kilka zdjęć z brzuszkiem. Wczoraj jednak para przerwała milczenie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Clara Berry (@clara.berry)

Sasha Vai Keneti Apa, urodzony 23 września. Jest doskonałą doskonałością. Jestem najszczęśliwsza, że mam teraz dwóch mężczyzn mojego życia, którzy napełniają moje serce tą kosmiczną, gigantyczną miłością – napisała świeżo upieczona mama pod fotką przedstawiającą jej dłoń i rączki malucha.

KJ Apa i Clara Berry – związek owiany tajemnicą

Aktor i modelka od początku niewiele mówili na temat swojej relacji. Wiemy jednak, że uczucie pojawiło się najprawdopodobniej w 2019 roku – wtedy to internauci zauważyli, że para gwiazdorów lajkuje sobie nawzajem zdjęcia na portalach społecznościowych. Niedługo później KJ Apa potwierdził związek, publikując na Instagramie romantyczne zdjęcie z Clarą. Co ciekawe, fotografia bardzo szybko zniknęła z profilu aktora.
W 2020 roku media społecznościowe odtwórcy roli Archiego Andrewsa znów wypełniły się zdjęciami modelki. Nie było natomiast mowy o zalegalizowaniu związku. Po półtora roku okazało się natomiast, że zakochani spodziewają się dziecka. 23 września KJ Apa został ojcem chłopca imieniem Sasha.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Clara Berry (@clara.berry)