Ile schudli uczestnicy India Express?!

Kto schudł najwięcej podczas kręcenia Azja Express 2? A kto w ogóle? Te liczby Was zaskoczą!

prof
Ile schudli uczestnicy India Express, Instagram@20m2.

Uczestnicy Azja Express 2 wrócili już do Polski po zakończonych zdjęciach do programu. Druga edycja programu wyemitowana zostanie pod nazwą India Express już jesienią.

Nagrywanie show rozpoczęło się w marcu. Wtedy właśnie do Indii polecieli: Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Zuzanna Bijoch z siostrą, Dorota Gardias z koleżanką, Marta Wierzbicka z koleżanką, Antoni Pawlicki z kolegą, Stanisław Karpiel-Bułecka z kolegą, Michał Piróg z przyjacielem i Tymon Tymański z synem Lucasem.

Uczestnicy India Express przetrwali tygodnie w upale, niemalże bez gotówki. Musi więc zdać się na życzliwość lokalnych mieszkańców w kwestii spania, jedzenia i transportu. A to w praktyce oznacza, że uczestnicy nie zawsze mogą być pewni tego, że nie pójdą spać głodni i pod chmurką, a następnego dnia nie będą podróżować pieszo! Brzmi jak obóz przertwania, co? Okazuje się, że to też obóz odchudzający!

Okazuje się, że spora część gwiazd przywiozła do Polski o kilka kilogramów mniej własnego ciała, niż wywoziła! Dorota Gardias powiedziała w rozmowie z Faktem, że na planie programu straciła 4,5 kg. Ale to jeszcze nie żaden rekord! Joanna Przetakiewicz wróciła ponoć do kraju o 6 kilogramów lżejsza, a jej partner, Łukasz Jakóbiak, aż o 9 kg!

Co ciekawe Marta Wierzbicka wyznała, że wręcz przytyła w trakcie programu, z kolei żadnych zmian w wadze nie dostrzegli Michał Piróg i Tymon Tymański. Czyżby te trzy gwiazdy odpadły na wczesnym etapie? A może po prostu lepiej poradziły sobie z zadaniem?

1
Ile schudli uczestnicy India Express, Instagram@mtttttm.
zuza
Ile schudli uczestnicy India Express, Instagram@bijochzuzanna.
łuk
Ile schudli uczestnicy India Express, Instagram@joannaprzetakiewicz.