Jak Robert Lewandowski świętował Oktoberfest

Anna i Robert Lewandowscy na Octoberfest. GA
Anna i Robert Lewandowscy na Octoberfest. GA

Dobra passa Roberta Lewandowskiego nie ogranicza się tylko do sportu. Ostatnie pięć bramek w 9 minut sprawiły, że został okrzyknięty najlepszym strzelcem eliminacji. Swoje zadowolenie pokazuje również poza boiskiem.

Swój ostatni sukces świętował na Oktoberfest wraz z żoną i kolegami z Bayernu. Strój był wyjątkowy, jak i sama para. Ania na tę okazję wybrała tradycyjną sukienkę z dekoltem i wysokie szpilki. Robert zaś założył skórzane spodnie i marynarkę.

Wśród biesiadników można było spotkać Thomasa Muellera z żoną Lisą, Douglasa Costę, Karla Hopfnera z żoną Anną Kroehl, Maria Goetze’a oraz Davida Alabę z przyjaciółką.

Która z par podoba wam się najbardziej?

Thomas Mueller z żoną Lisą. GA
Thomas Mueller z żoną Lisą. GA

 

Pep Guardiola z żoną. GA
Pep Guardiola z żoną. GA

Oktoberfest to święto piwa organizowane w Monachium w Bawarii(Niemcy). Oktoberfest odbył się 105, od 1810 roku. Do 1871 odbywał się w miesiącu październiku, a od 1872 został przesunięty na wrzesień. Jest jednym z największych na świecie festynów ludowych. W ostatnich latach przeciętna liczba odwiedzających wynosiła sześć milionów ludzi.

W trakcie trwania festynu spożywane jest około pięciu milionów litrów piwa, sprzedawanego tradycyjnie w litrowych kuflach tzw.Maßkrug.
Oktoberfest w namiocie Kaefer Wies Schaenke na Theresienwiese w Monachium, Niemcy