Jak skomentował Michał Piróg „medialne zaręczyny” Kuby Wojewódzkiego?

Zaręczyć się może każdy, tylko co dalej – pyta Michał Piróg, odnosząc się do informacji o oświadczynach Kuby Wojewódzkiego. Tancerz składa gratulacje przyszłej młodej parze, sugeruje jednak, że Renata Kaczoruk powinna dobrze przemyśleć decyzję o ślubie.

jak skomentowal pirog zareczyny wojewodzkiego
Kuba Wojewódzki. GA

12 sierpnia Kuba Wojewódzki zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie kapsla z napisem: wyjdź za mnie proszę. Zdjęcie opatrzył krótkim komentarzem: Love, zmiany, zmiany. Prasa i internauci wysnuli z tego wniosek, że znany showman postanowił się ustatkować i w ten nietypowy sposób oświadczył się Renacie Kaczoruk. Modelka wkrótce zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie z podpisem: Yes, I do.

Kuba się zaręczył, zaręczyny super, tylko co dalej? Zaręczyć się może każdy. Ale to już dużo, rozumiem, że z Renatą mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Michał Piróg.

Tancerz rok temu sugerował, że Kuba Wojewódzki jest gejem i powinien przyznać się do swojej orientacji seksualnej. Na razie ani dziennikarz, ani modelka nie potwierdzili oficjalnie informacji o zaręczynach. Michał Piróg radzi Renacie Kaczoruk, by dobrze przemyślała swoją decyzję.

– Renatko, moje gratulacje, ale zastanów się, wiesz, on jest trochę starszy – mówi Michał Piróg.

Renata Kaczoruk ma 29 lat, Kuba Wojewódzki natomiast 52.