Jak wyglądał ślub Mai Bohosiewicz?

Maja Bohosiewicz to aktorka, która odegrała wiele ról telewizyjnych, teatralnych oraz wzięła udział w popularnych programach rozrywkowych. Na datę ślubu wybrała nieszablonowy dzień. Jak wyglądała uroczystość?

Jak wyglądał ślub Mai Bohosiewicz? Foto. Instagram majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz często mylona jest ze swoją znaną i lubianą siostrą – Sonią Bohosiewicz. 31 grudnia 2018r. należał jednak tylko do Mai, która właśnie sylwestra wybrała jako datę ceremonii. To nietypowy pomysł na zorganizowanie ślubu, gdyż przełom roku kojarzy się bardziej z hucznymi przyjęciami do białego rana. Internauci śmieją się, że specyficzna data pomoże w prostym zapamiętaniu dnia ślubu na przyszłość.

Jak wyglądał ślub Mai Bohosiewicz? Foto. Instagram majabohosiewicz

Już dzień wcześniej Maja zdecydowała się na podzielenie z fanami radosną nowiną.
„Kochani, wiem, że jutro nie będzie już tajemnicy. Dzisiaj nasza rodzina stanie się oficjalnie Bohosiewicz Kwaśniewska. Dzisiaj powiem “tak” najfajniejszemu facetowi jakiego w życiu poznałam, mojej drugiej połówce, komuś komu codziennie mówię Kocham Cię z oddaniem i szczerością. Nie wierzę w związki idealne ale wierzę, że ludzie popełniają błędy i uczą się na nich żeby stawać się lepszą wersją siebie. Życzę nam abyśmy zawsze żyli w zgodzie i w zdrowiu” – napisała aktorka dodając zdjęcie z przyszłym (wtedy) mężem.

Cała ceremonia i ślub utrzymane były w kolorach złota, gdyż cały ślub i wesele miały bazować na klimacie z filmu „Wielki Gatsby”. Pierwszy taniec młodej pary odbył się przy piosence wybranej przez Sonię Bohosiewicz i nie zabrakło takich hitów jak np. „Weź nie pytaj” Pawła Domagały.