Jarosław Bieniuk z nową partnerką?

Wszystko na to wskazuje! Partner zmarłej 2 lata temu Anny Przybylskiej oraz ojciec ich trójki dzieci, coraz częściej jest widywany w towarzystwie ślicznej 25-latki... Kim jest nowa ukochana Bieniuka?

07/06/2014 Avon Marsz Rozowa Wstazka
Jarosław Bieniuk. Fot. GA

Martyna Gliwińska, bo to z nią właśnie widywany jest ostatnio były piłkarz, jest absolwentką szkoły baletowej. Śliczna blondynka kilka dni temu zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z Bieniukiem (36 l.) ze wspólnej majówki:

Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk. Fot. Psc Instagram Martna Gliwińska
Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk. Fot. Psc Instagram Martna Gliwińska

Gliwińska opisała zdjęcie jedynie słowem „Dębki”, gdzie wypoczywała wspólnie z Jarosławem. Nie musiała jednak pisać nic więcej. Na fotografii widać dwoje zrelaksowanych i szczęśliwych ludzi.

Ale nie tylko majówkę Bieniuk i Gliwińska spędzili razem. Jakiś czas temu Martyna wrzuciła zdjęcie na swój Instagram ze sportowej imprezy, w której oboje wzięli udział – charytatywnego biegu dla Fundacji Hospicyjnej.

Martyna Gliwińska. Fot. Psc Instagram Martyna Gliwińska
Martyna Gliwińska. Fot. Psc Instagram Martyna Gliwińska

Od czasu śmierci Anny Przybylskiej, Bieniuk zaangażował się w działalność charytatywną i wspiera osoby walczące z rakiem.

Do tej pory ani Jarosław ani Martyna nie skomentowali swojej relacji, ale mamy nadzieje, że ta znajomość, to coś więcej niż tylko przyjaźń.