Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się

To już drugie zaręczyny tej gwiazdorskiej pary. Czy tym razem dojdzie do ślubu Bennifer?

jennifer lopez ben affleck
Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się. Foto Instagram @journaldesfemmes

Jennifer Lopez i Ben Affleck zagrali w swych karierach w niejednej komedii romantycznej, ale wydaje się, że ich własna historia spokojnie mogłaby konkurować z najlepszym hollywoodzkim scenariuszem. Piosenkarka i aktor zeszli się w tamtym roku po prawie dwóch dekadach! Teraz okazuje się, że Affleck postanowił oświadczyć się ukochanej. Jennifer Lopez pochwaliła się fanom niezwykłym pierścionkiem zaręczynowym.

Zobacz także: Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck – historia miłości

Bennifer swoje początki miało już we wczesnych latach dwutysięcznych. Lopez i Affleck poznali się na planie filmu „Gigli” w 2001 roku. Sam obraz nie okazał się wielkim sukcesem, ale między odtwórcami głównych ról narodziło się uczucie. Piosenkarka postanowiła rozwieść się ze swoim ówczesnym mężem, Crisem Juddem. Zaraz potem gwiazdy zaczęły się spotykać, a aktor upadł nawet na jedno kolano. Ślub planowano na 2003 rok. Ostatecznie jednak ceremonię odwołano, i to zaledwie 4 dni przed wydarzeniem! Rok później para oficjalnie się rozstała.

Śluby Jennifer Lopez

Po nieudanym związku z Jennifer Lopez, Ben Affleck związał się z aktorką Jennifer Garner. Para pobrała się w 20055  roku. Byli ze sobą przez 13 lat. Doczekali się trójki dzieci. Miłosne życie Lopez było bardziej skomplikowane. W momencie rozstania z Affleckiem, piosenkarka miała już za sobą dwa rozwody. Mimo to jeszcze w 2004 zdecydowała się na powiedzenie „tak” Marcowi Anthony’emu. Małżeństwo to przetrwało 8 lat. Wydawało się, że kolejnym wybrankiem, z którym Lopez stanie na ślubnym kobiercu, będzie Alex Rodriguez. Piosenkarka przyjęła oświadczyny sportowca, ale ostatecznie do zawarcia unii nie doszło. Para rozstała się na początku 2021, a niedługo później Jennifer Lopez zaczęła być widywana z Affleckiem.

Powrót Bennifer

Fani pary nie mogli powstrzymać entuzjazmu na wieść o ponownym zejściu się gwiazd. Teraz radość jest jeszcze większa! Okazuje się, że Lopez i Affleck poważnie myślą o swoim związku. Najlepszym dowodem na ich miłość jest zaręczynowy pierścionek z zielonym diamentem, który ozdobił dłoń piosenkarki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @fashion.lover.40